Search for:

ŠILTINIMO PASLAUGOS PUTOMIS

Namų šiltinimą atliekame visoje Lietuvoje. Klientui patogiu laiku atvykstame įsivertinti esamą situaciją, suteikiame nemokamą konsultaciją bei įvertiname apšiltinimo kainą. Siūlome tik tas šiltinimo medžiagas ir tą šiltinimo būdą, kuris tinkamiausias pagal namo konstrukcijas. Atvykęs specialistas paskaičiuos reikiamą šiltinimo sluoksnio storį ir preliminarią galutinę sumą. Esant poreikiui specialistas patars kokios šiluminės varžos reikia pasiekti, kad Jūsų namas atitiktų reikiamą energinio naudingumo klasę. Dirbame su privačiais asmenimis bei bendradarbiaujame su kitomis statybos įmonėmis. Galime Jums pasiūlyti įvairių konstrukcijų šiltinimą. Atliekame namo šiltinimą iš vidaus, ir šiltiname namą iš išorės.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes rasite: www.termas.lt

Stogo Šiltinimas

Stogo šiltinimas – daugiausiai kruopštumo ir atidumo reikalaujantis šiltinimas. Itin svarbus sandarumas, garo ir vėjo izoliacija. Tinkamai apšiltintas stogas labai sumažina šilumos nuostolius žiemą ir džiugina vėsa vasarą.

Oro Tarpo Šiltinimas

Jei planuojate šiltinti sienas iš išorės, efektyvų rezultatą pasieksite tik apšiltinus oro tarpą. Oro tarpo užpildymas padės Jums sutaupyti lėšų išleidžiamų namo šildymui, bus padidinta sienos varža, didesnis sandarumas.

Sienų Šiltinimas

Namo sienų šiltinimą iš vidaus ar iš išorės atliekame atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis. Dirbame su įvairių rūšių ir gamintojų medžiagomis. Renkamės tik kokybiškas ir sertifikuotas sienų šiltinimo medžiagas.

Grindų Šiltinimas

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Betonuojant naujas grindis įrengiamas uždarų porų poliuretano putų arba polistireno sluoksnis. Po to pilamas betonas.

Pamatų Šiltinimas

Renkantis medžiagas pamatų šiltinimui, būtina atkreipti į izoliacijos drėgmės įgeriamumą, atsparumą gniuždymui. Labai svarbu pamatus tinkamai apsaugoti nuo drėgmės, kuri ne tik blogins izoliacijos kokybę, bet gali pažeisti patį pamatą.

Nestandartų Šiltinimas

Atliekame nestandartinių konstrukcijų šiltinimą. Šiltiname šias nestandartinias konstukcijas, kaip šiltinimas už jau įrengtos apdailos – gipso, lentų, OSB ir kitų plokščių, juodgrindžių. Taip pat skylėtų perdangos plokščių, akumuliacinių.