Search for:

GRINDŲ ŠILTINIMAS PUTOMIS

Grindų šiltinimui galima naudoti įvairias medžiagas, priklauso nuo grindų įrengimo. Uždarų porų poliuretanas yra tankus ir sandarus. Jeigu grindys yra tarp pirmo ir antro aukšto, joms galioja tie patys reikalavimai kaip ir tarpaukštinei perdangai. Tokiu atvejų tinka tos pačios šiltinimo medžiagos. Grindų šiltinimas tais atvejais, kai grindų danga susidėvėjusi, dangą rekomenduojama nuimti ir grindis apšiltinti užpurškiant poliuretano putas, priklausomai nuo izoliacijos poreikio ar drėgmės pralaidumo svarbos. Senuose pastatuose dažna problema – didelis drėgmės kiekis grindyse, dėl drėgmės iš grunto. Jei medinė konstrukcija stabili galima užpildyti didelius tarpus polistireno granulėmis jas tarpusavyje suklijuojant su elastingomis termoputomis. Jei konstrukcija nestabili, ją reikia pašalinti, apšiltinti polistirenu ir išbetonuoti.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes rasite daugiau: https://www.termas.lt/grindu-siltinimas/

GRINDŲ ŠILTINIMAS NAUJAI ĮRENGIANT

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Betonuojant naujas grindis įrengiamas uždarų porų poliuretano putų sluoksnis. Po to pilamas betonas. Tarp įrengtų lagių galima naudoti įvairias birias vata, kaip ekovata, mineralinė vata ar medžio plaušo vata.

 

GRINDŲ ŠILTINIMAS ESANT SENAI DANGAI

Grindų šiltinimas, kai tarp lagių sena šiltinimo medžiaga yra sutrupėjusi ar nusėdusi, galima apšiltinti ir nepažeidžiant dangos. Tokių atveju išgręžiamos skylės, pro kurias specialia įranga įpučiama termoputa ar įpurškiamos polistireno granulės, biri vata. Jei danga susidevėjusi, tada ji keičiama į naują.