Search for:

ORO TARPO ŠILTINIMAS PUTOMIS

Pagrindinė oro tarpo šiltinimo paskirtis, tai oro srautų sustabdymas konstrukcijose. Sienų tarpų šiltinimas duoda žymiai efektyvesnį šilumos sulaikymą nekeičiant išorės apdailos. Skystos arba birios medžiagos įpučiamos į oro tarpą per ertmes, užpildomos visos tuštumos, o išorės apdaila lieka nepasikeitusi.

Privatūs seno tipo namai buvo statomi paliekant oro tarpą tarp vidinio ir išorinio mūro. Tokie oro tarpai šiltinami termoputomis, injektuojamo poliuretano putomis, biriomis purškiamomis vatomis. Oro tarpo užpildymas naudingas, planuojant šiltinti sienas iš išorės, nes taip bus pasiektas efektyvesnis rezultatas, šiluma “nepabėgs” per tarpus.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes galite rasti https://www.termas.lt/oro-tarpo-siltinimas/.

TARPO ŠILTINIMAS TERMOPUTA

Puiki priemonė šiltinti pastatus, kurių sienose yra paliktas oro tarpas. Dėl savo elastingumo ir lengvumo tinka ir mažų tarpų šiltinimui. Taip pat termoputa puikus pasirinkimas, jei oro tarpuose yra kita šiltinimo medžiaga, nes puikiai suvaržo visas medžiagas. Termoputa tinka ne tik mūro sienoms, bet ir medinių apmūrytų namų sienų apšiltinimui.

TARPO ŠILTINIMAS POLIURETANU

Sienų tarpų šiltinimui, yra pagamintos specialios injektuojamos poliuretano putos. Dvikomponentė termoizoliacija, kuri pasižyminti mažu šilumos laidumu ir plečiasi kol pilnai užpildo oro tarpą. Naudojant injektuojamą atvirų porų poliuretaną, pasiekiamas sandarus sienų oro tarpų ir ertmių izoliavimas, nepadarant pastebimų pažeidimų apdailai.