Search for:

PAMATŲ ŠILTINIMAS PUTOMIS

Renkantis medžiagas pamatų šiltinimui būtina atkreipti į izoliacijos drėgmės įgeriamumą, atsparumą gniuždymui. Labai svarbu pamatus tinkamai apsaugoti nuo drėgmės, kuri ne tik blogins izoliacijos kokybę, bet gali pažeisti patį pamatą.

Mažai įgeriančios drėgmę šiltinimo medžiagos puikiai atliks savo darbą ir bus ilgaamžės. Taip pat svarbus kuo žemesnis medžiagos šiluminis laidumas, kad užtektų kuo mažesnio izoliacijos sluoksnio. Taip sumažėja pats pamato plotis, nesustorinamos sienos.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes galite rasti: https://www.termas.lt/pamatu-siltinimas/

PAMATŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO

Pamatų šiltinimui iš lauko labiausiai tinką didesnio tankio uždarų porų poliuretanas. Uždarų porų poliuretano putos yra sandarios ir jų  didžiausias privalumas, jog limpa prie nelygių, grublėtų paviršių. Didelio tankio uždarų porų poliuretanas bus atsparus grunto slėgiui ir drėgmei. Suformuojamas vientisas besiūlis sluoksnis, neturinti sudūrimų.

PAMATŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS

Iš vidaus rūsį ar pamatą šiltinti svarbu, per požeminę namo dali, jis praranda daug bendros namo šilumos. Tad pasitelkus šiltinimą uždarų porų poliuretanu, šilumos nuostoliai bus sumažinti ir taip sutaupysite lėšų išleidžiamų namo šildymui. Apšiltintos rūsio sienos poliuretano putomis, apsaugos nuo peršalimo ir padės išvengti drėgmės ir pelėsio atsiradimo.