Search for:

ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Poliuretano putos – naujausia sandaraus šiltinimo medžiaga, garantuojanti apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir puikią šiluminę varžą. Poliuretano putos gali būti skirstomos į atvirų ir uždarų porų poliuretaną. Tiek atvirų, tiek uždarų porų poliuretanas yra sudarytas iš dviejų komponentų: izocianato ir poliolio.

Atvirų ir uždarų porų poliuretano putos tinka gyvenamųjų, ūkinių, pramoninių, administracinių ir komercinių pastatų šiltinimui.  Tinka šiltinti lauko ir vidaus sienas, pertvaras, lubas, pastoges ir kt. Uždarų porų poliuretanas tinka šiltinti pamatus, plokščiuosius stogus ir kitas nestandartinio tipo konstrukcijas. Uždarų porų poliuretanas būdamas mažo pralaidumo garams, taip pat tinka baseinuose, pirtyse, specialios paskirties objektuose (pvz. : daržovių saugyklose, šaldymo kamerose).

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes rasite: https://www.termas.lt/siltinimas-poliuretano-putomis/.

Šiltinti poliuretano putomis naudinga

Poliuretano putos yra vienalytė medžiaga, neturinti jokių sujungimų. Tiek atvirų porų, tiek uždarų porų poliuretano putos užpildo net mažiausius plyšius nepalikdamos tarpo tarp šiltinamojo paviršiaus ir šiltinamosios medžiagos, todėl konstrukcija izoliuojama pilnai. Taip pat jos sukimba su bet kokiu paviršiumi, išskyrus polietileną.

Puikios šilumos sulaikymo charakteristikos ir sandarumo užtikrinimas poliuretano putoms duoda geriausią kainos/efektyvumo santykį rinkoje. Specialios įrangos pagalba ant šiltinamo paviršiaus užpurškiama šiltinimo medžiaga, kuri greitai išsiplečia, sudarydama kietą ir sandarų sluoksnį. Putos prilimpa prie visų šiltinamų paviršių, užpildo visus nesandarumus ir sudaro sandarų ir šiltą sluoksnį, saugantį pastatą nuo šilto oro nutekėjimo per konstrukcijas.

Uždarų porų poliuretanas

Uždarų porų poliuretano putos savyje apjungia keletą svarbių charakteristikų: mažą šilumos ir garų pralaidumą, aukštą šiluminės varžos vertę, padedančią sulaikyti ir išsaugoti šilumą pastato viduje. Purškiama darbų vietoje ir sudaro didelio tankio uždarų porų putas.

Atvirų porų poliuretanas

Atvirų porų poliuretano putos geriau izoliuoja garsą ir yra tikrai pranašesnė už stiklo vatą bei ekovatą. Atvirų porų poliuretano putos minkštesnės ir elastingesnės, puikiai tinka medinio karkaso šiltinimui. Taip pat izoliuoja garsą geriau nei uždarų porų poliuretano putos.

Injektuojamas poliuretanas

Injektuojamo poliuretano putos pasižyminti mažu šilumos laidumu ir pradedanti putoti tik po tam tikro laiko, o tai užtikrina vientisą gyvenamųjų namų sienų, biurų pastatų, pramoninių ir komercinių pastatų sienų oro tarpų ir ertmių užsandarinimą.