Search for:

TARPO ŠILTINIMAS INJEKTUOJAMU POLIURETANU

Injektuojamo poliuretano putos yra specialiai pagamintos oro tarpo užpildymui. Tai dvikomponentė sistema, kurią sudaro poliolis ir izocianatas. Injektuojamas poliuretanas taip pat gali būti skirtingų tankių. Kokios tankio (uždarų ar atvirų porų) poliuretano putos bus pasirinktos, priklauso nuo oro tarpo dydžio. Injektuojamo poliuretano putomis pasiekiamas itin sandarus šiltinimo sluoksnis. Dėl savo plėtimosi savybės, injektuojamo poliuretano putos sandariai užpildo uždaras konstrukcijas, prasiskverbdamas į sunkiai pasiekiamas ertmes ir kampus, o bėgant laikui nesukrenta. Sustingusi injektuojamo poliuretano puta sudaro standų, sandarų, vienalytį, besiūlį termoizoliacinį sluoksnį.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes galite rasti: https://www.termas.lt/injektuojamas-poliuretanas/.

NEPAŽEISTAS FASADAS

Šiltinimo injektuojamo poliuretano putomis technologija nėra sudėtinga. Iš išorės plytų siūlėje kas metrą gręžiamos 10–20 mm skersmens kiaurymės. Specialia įranga, dideliu slėgiu per šias angas įpurškiamos injektuojamo poliuretano putos.

IŠVENGSITE „RASOS TAŠKO„

Kai oro tarpas tuščias, šaltos mūrinės sienos vidinis paviršius tiesiogiai ribojasi su šiltu patalpos oru ir ant jos gali pradėti kondensuotis žalinga drėgmė, kauptis pelėsis (t. y. “rasos taškas” yra ant vidinio sienos paviršiaus). Termoizoliacine medžiaga užpildytas oro tarpas sudaro barjerą tarp šaltos išorinės ir šiltos vidinės sienų. Tokiu būdu „rasos taškas“ lengvai „pereis“ į laukinę sienos pusę, vidinė siena įšils ir komutuos šilumą į patalpas.

DIDESNĖ VARŽA

Įpūtus injektuojamą poliuretaną (pasirinkimas atliekamas pagal situaciją) į tuščias atitvarų ertmes, sustabdomas ten esantis šalto oro srautas išnešiojantis šilumą. Taip ženkliai padidinama sienų šiluminė varža.