Search for:

ŠILTINIMAS ATVIRŲ PORŲ POLIURETANO PUTOMIS

Atvirų porų poliuretano putos yra minkštesnės ir lengvesnės ( 6 kg/m3 tankio arba 10 kg/ m3). Atvirų porų poliuretano šilumos laidumo koeficientas λ = 0,037 W/(m·K). Atvirų porų poliuretano putos lengviau pasiduoda įvairių formų šiltinimui, jas galima lengviau nupjauti ar dar kitaip apdribti. Todėl atvirų porų poliuretano privalumas, kad galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas. Atvirų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių. Pats procesas neužtrunka ilgai.

Daugiau apie mūsų prekes ir paslaugas galite rasti: https://www.termas.lt/atviru-poru-poliuretanas/.

Sienų šiltinimui iš lauko

Sienų šiltinimas iš vidaus gali būti atliekamas keliais būdais, tik svarbu laikytis nustatytų šiltinimo metodų. Sienų šiltinimas iš vidaus gali būti atliekamas poliuretano putomis…

Sienų šiltinimui iš vidaus

Sienų šiltinimas iš išorės yra naudingesnis nei šiltinant sienas iš vidaus. Tokiu būdu sutaupomas naudingasis namo plotas. Taip pat tai saugesnis pasirinkimas, nes nekyla pavojaus dėl rasos taško ir …

Šiltinimo poliuretano putomis privalumai

MOBILUMAS

Greitai atliekamas mobilus darbas, nereikalingas didelio tūrio termoizoliacinių medžiagų transportavimas ir sandėliavimas statybvietėje.

KVĖPUOJA

Kaip ir šiltinimo vatos, atvirų porų poliuretanas taip pat kvėpuojanti medžiaga, todėl puikiai tinka medinių konstrukcijų šiltinimui.

APKROVA

Atvirų porų poliuretano šiltinamojo sluoksnio svoris lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis, yra keliais kartais lengvesnis, todėl apkrova tenkanti šiltinamai karkasinei konstrukcijai minimali.

VIENTISUMAS

Išvengiama šalčio tiltų atsiradimų, nes šios šiltinimo putos padengia visus namo kampus, sujungimus, sienos ir šlaitinio stogo sankirtas besiūliu sluoksniu.